Nasza firma ma swoje korzenie w branży instalacji sanitarnych. Zajmowała się wykonawstwem systemów wentylacyjnych, ciepłowniczych, wodociągowych, kanalizacyjnych, a także chłodniczych. Wraz z rozwojem technologii oraz dążeniu świata do ochrony środowiska, po latach postanowiliśmy reaktywować firmę i zająć się Odnawialnymi Źródłami Energii, a także wykorzystaniem jej w naszych domach.

W wieloletniej pracy z klientem, wiemy że każdy ma inne potrzeby i szuka unikalnych rozwiązań. Naszym celem jest znalezienie odpowiednich rozwiązań dla każdego indywidualnie i zapewnienie mu profesjonalnie wykonanej instalacji.

Przede wszystkim nasza firma zajmuję się montażem klimatyzatorów, folii grzewczych oraz instalacji fotowoltaicznych. Nasze usługi powiększamy o instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja) a także instalacjami pomp ciepła. Wielu klientów budując nowy dom, zakłada od początku założenie tych dodatkowych systemów, dlatego chcieliśmy kompleksowo odciążyć inwestora od współpracy z wieloma różnymi firmami. W naszym biurze projektowym pracują osoby z wykształceniem inżynierskim sanitarnym, posiadający wiedzę i doświadczenie projektowe, jak i też wykonawcze. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami zajmującymi się instalacjami wentylacji oraz pomp ciepła, przez co możemy zaoferować te dodatkowe usługi.

Współpracujemy bezpośrednio z producentem folii grzewczych oraz instalacji fotowoltaicznych, dzięki czemu posiadamy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy szybkość w dostawie i montażu wszystkich elementów instalacji. Dzięki nam już w krótkim okresie możesz zacząć żyć ekologicznie i bez opłat!